Aufgaben:

  • Sprawdzanie oraz wprowadzanie faktur i innych dokumentów finansowych do systemu obiegu dokumentów
  • Prowadzenie recepcji oraz bieżących spraw związanych z właściwym funkcjonowaniem biura pod kątem organizacyjnym
  • Sporządzanie wewnętrznych raportów i zestawień w MS Excel
  • Organizacja podróży służbowych
  • Nadzór nad pakietem benefitów pracowniczych
  • Administracyjne wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

Qualifikation:

  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności programu MS Excel)
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, sumienność
  • Dokładność i dbałość o szczegóły podczas pracy z dokumentacją i danymi
  • Myślenie analityczne i przyczynowo-skutkowe, samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Mile widziani studenci studiujący zaocznie na kierunkach ekonomicznych (dostępność 40 h/tydz.)

Natalia Gabruś

Recruitment Specialist

NG GROUP is recruiting! Do you want to develop as engineer and exploit your full potential? Try your hand in our company! We are looking for ambitious people who would like to join our team of engineers and participate in interesting projects. We are waiting for you!