Aufgaben:

  • Programowanie i obsługa frezarek CNC (Haas VF-2, Haas TM-2P)
  • Generowanie programów w środowisku CAM
  • Wytwarzanie elementów ze stali, aluminium oraz tworzyw sztucznych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Kontrola wykonanych detali przy użyciu narzędzie pomiarowych
  • Dobór prawidłowych narzędzi, parametrów obróbki oraz sposobów montowania wykonywanych elementów
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek oraz narzędzi
  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie powierzonych zadań

Qualifikation:

  • Doświadczenie w obsłudze i programowaniu frezarek CNC
  • Umiejętność tworzenia programów w systemach CAD/CAM (mile widziana znajomość NX CAM)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość obsługi frezarek i tokarek konwencjonalnych
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Natalia Gabruś

Recruitment Specialist

NG GROUP is recruiting! Do you want to develop as engineer and exploit your full potential? Try your hand in our company! We are looking for ambitious people who would like to join our team of engineers and participate in interesting projects. We are waiting for you!